Škola u Filipa sa podelí o skúsenosti

Škola u FilipaV rámci druhej série seminárov zameraných na výmenu skúsenosti môžete v máji 2014 navštíviť banskobystrickú Školu u Filipa. Jej zástupcovia ponúkli pre učiteľov 1. a 2. stupňa ZŠ zaujímavé semináre, v rámci ktorých sa s Vami podelia o svoje bohaté skúsenosti.

Semináre sa budú konať v máji 2014, a to nasledovne:

  • 3. mája 2014 – Seminár pre 2. stupeň ZŠ (Témy: Niečo  o nás, Systém hodnotenia, ŠvP „Školy v prírode“, ATF?, Tímovačky, ČBKBV alebo Čím Budem, Keď Budem Veľký, Svet práce, alebo Farma, Mesiac knihy)
  • 10. mája 2014 – Seminár pre 1. stupeň ZŠ  (Niečo o nás, Systém hodnotenia žiakov na 1. stupni, alebo Ako inak hodnotiť, keď to nie je známka, Aby vybrané slová neboli postrachom, Lukocity, Ako čítame v našej škole, Ako učíme čítať v 1. ročníku s využitím montessori pomôcok, Naše mimovyučovacie akcie, v ktorých rozvíjame aj to, čo by sme inak učili…, Mám rád mesto, v ktorom žije naša škola)

Semináre sa budú konať v sobotu, v čase od 9:00 do 13:00. Účastnícky poplatok je pre učiteľov zo škôl Pallas Athena vo výške 10 €, pre učiteľov z nečlenských škôl je to 15 €. Prihlasovať sa na semináre môžete prostredníctvom formulára. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať na pallasathena@indicia.sk.

 

Príspevok bol vložený Budovanie identity škôl, Výchova a vzdelávanie, Výmena skúseností. Vytvorte záložku trvalého odkazu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*