Letná škola Moderných učiteľov

Viete, že na Letnú školu Moderných učiteľov, ktorú organizuje Indícia, sa už možno prihlasovať? Využite zľavu 50€ na každého učiteľa zo školy Pallas Athena.

Letná škola 2012Termín: 10.-16.8.2013 (sobota až piatok)

Miesto: Pribylina (Hotel Mier)

Program: Viac o programe a priebehu Letnej školy sa dočítate tu.

Prihlasovanie:
Na Letnú školu Moderných učiteľov sa možno prihlásiť prostredníctvom online formuláru. Prihlasovanie bude otvorené do 30. júna 2013, avšak počet účastníkov je obmedzený kapacitou ubytovacieho zariadenia. V prípade otázok ohľadne podujatia alebo prihlasovania nás kontaktujte na viera.marikova@indicia.sk.

Ceny a zľavy:
(cena zahŕňa ubytovanie, stravu a program počas týždňa)

  • 200 € – základná cena
  • 150 € – zľavnená cena pre učiteľov a riaditeľov zo škôl klubu Pallas Athena

Na úhradu poplatku za Letnú školu možno využiť zľavové kupóny, ak ich máte v Indícii vedené. A využiť možno aj Bonusový program spoločnosti SUGARBOOKS. Po prihlásení je možné uhradiť buď zálohu vo výške 30 € alebo plnú sumu. Zvolenú sumu je potrebné uhradiť do 7 dní (resp. do 3 dní od potvrdenia zľavy, ak ste o ňu žiadali). Všetky poplatky za Letnú školu je potrebné uhradiť najneskôr do 10. júla 2013.

Teší sa na Vás tím Indície!!

Príspevok bol vložený Riadenie školy, Výmena skúseností. Vytvorte záložku trvalého odkazu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*